GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.


Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Evcioğlu Mobilya Reklam İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, iletişim bilgileri, adres bilgileri) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla dönemsel kampanya çalışmaları, e-posta bilgilendirme çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında kullanılmaktadır.

Evcioğlu Mobilya Reklam İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Evcioğlu Mobilya Reklam İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. üyelik formlarında ve sipariş aşamasında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek  bu bilgileri yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi kurum ve kuruluşlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince tarafımızca resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda yasal yükümlülüklerimiz kapsamında açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://www.prodocase.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu bilgiler tarafımızca asla bilinmemektedir.


Üçüncü Parti Sitelerin Bağlantılarına (Linklere) Dair
Şirket, https://www.prodocase.com  alan adlı web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


İletişim
Gizlilik Politikasıyla ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Evcioğlu Mobilya Reklam İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Adres: Arap Cami Mah. Billur Sk. Bereketzade Camı Blok No: 8c Beyoğlu/İstanbul

Tel: 0 (212) 249 24 34
E-posta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR